Пн-Нд з 12:00 до 23:00

+38 (097) 175-87-45

(032) 292-51-42

Святкування випускних

Наступає радісний період випускних у школах та вищих навчальних закладах. Звичайно, таку подію варто відсвяткувати, щоб залишилися згадки на майбутнє. Запрошуємо усіх випускників відсвяткувати своє свято у нашому ресторані "Три корони", що знаходиться у Львові, на вулиці Кульпарківська, 172а. Наш ресторан може запропонувати декілька комфортних залів для різної кількості людей, смачну кухню на ваш вибір, від бармена смачні коктейлі, а також шоу-програму.

Звоніть, чекаємо на вас!!!

Як відсвяткувати випускний, аби ніколи у житті не забути цей вечір?

Ми знаємо, адже у ресторані «Три корони» сотні випускників вже відсвяткували закінчення навчання та перехід у доросле життя. Випускники шкіл та вищих навчальних закладів мали своє бачення незабутнього вечора, а ми з радістю втілювали усе бажане у програму самого святкування.

Готові створити незабутній вечір для Вас!

Звертаємось до випускників, а також батьків:

У львівському ресторані «Три корони» настільки затишно та смачно, що Ви з радістю будете з плином часу збиратись також тут, як це роблять випускники минулих років, і яких ми завжди раді бачити щасливими та усміхненими.

У Вашому розпорядженні:

  • Зали на вибір. Приїздіть, огляньте на оберіть ту залу, яка буде необхідне для Вашого класу чи групи. Ми пропонуємо затишні зали, які наповнені атмосферою щастя та святкового настрою.
  • Класична австрійська, польська та галицька кухні. Страви на будь-який смак: гарніри, салати, паста, холодні на гарячі закуски, смачні десерти.
  • Алкоголь на коктейлі від бармена. Ми пропонуємо різноманітні коктейлі від бармени, які Ви не знайдете в багатьох інших ресторанах.

Підготуємо сценарій Вашого випускного!

Неможливо залишитись без розважальної програми у такий день. Згідні? Ми розробимо розважальну програму, враховуючи Ваші побажання. Жодному гостю на випускному вечері у ресторані «Три корони» не буде сумно – ми гарантуємо!

У нас завжди діють акційні пропозицію та знижки. Ми готові створювати для Вас усі умови, аби святкування було комфортним та максимально вигідним для кожного. Отримати додаткову інформацію по спеціальних пропозиціях Ви можете, завітавши до ресторану, або зателефонувавши до нас.

Випускний вечір у львівському ресторані «Три корони» - подія, яку захочеться не лише згадувати з приємними емоціями, але й захочеться повторити неодноразово.

Чекаємо Вас щодня

вул. Кульпарківська, 172а, м. Львів, Україна

З 12:00 до 23:00

(032) 292-51-42, (097) 175-87-45

Приєднуйтесь до нас