Пн-Нд з 12:00 до 23:00

+38 (097) 175-87-45

(032) 292-51-42

Святкування дня народженя у ресторані

День народження у ресторані «Три корони» по-королівськи!

Де Ви зазвичай святкуєте свій День народження? Вдома? Непоганий варіант, але чи не набридло одноманіття? Тривала підготовка, а потім не менш тривале прибирання – такий сценарій Дня народження мало схожий на відпочинок зі святковою та безтурботною атмосферою у повітрі.

Ми пропонуємо найкраще рішення!

Святкування Дня народження у львівському ресторані «Три корони» - достойна зміна звичному святкування в домашніх умовах. Вас турбує: «А скільки ж обійдеться святкування у ресторані?». Мабуть, Ви навіть самі вже дали собі відповідь на нього: «Дуже дорого. Не варіант».

У такому разі, маємо приємну новину:

День народження у ресторані «Три корони» не буде коштувати дорожче, аніж святкування вдома.

Для Вашого святкування ми завжди готові запропонувати смачні страви та напої за доступними цінами. Гарячі закуски, холодні закуски, салати, десерти, алкогольні напої – усе це буде подано до столу у найкращому, найсмачнішому та найдешевшому вигляді. Будьте певні, ми зробимо меню для Вашого святкування з урахуванням бюджету та Ваших особистих уподобань.

Ресторан «Три корони» приймає гостей різного віку, адже у меню знайдеться смачненьке як для дорослих, так і для малечі.

У ресторані «Три корони» Ви можете відсвяткувати:

  • Власний День народження та ювілей
  • День народження та ювілей близької людини
  • День народження дитини

На іменинників чекають приємні сюрпризи! Окрім того, постійно діють акції та знижки, детальніше про які Ви можете дізнатись у співробітників ресторану.

День народження, проведений ресторані «Три корона» запам’ятається назавжди і наступного разу Ви захочете повернутись знову. Ми завжди зустрічаємо гостей атмосферою затишку, комфорту та свята.

Доступне замовлення живої музики!

Чекаємо Вас щодня

вул. Кульпарківська, 172а, м. Львів, Україна

З 12:00 до 23:00

(032) 292-51-42, (097) 175-87-45

Приєднуйтесь до нас