Пн-Нд з 12:00 до 23:00

+38 (097) 175-87-45

(032) 292-51-42

Ресторан на вессіля у Львові

Де гучно та затишно відсвяткувати весілля? Звичайно, у ресторані-пабі «Три корони»!

Якщо чесно, 99% зі 100% пар, які святкували у нас весілля, зізнавались, що витратили чимало часу на пошуки ресторану з лояльними цінами, смачною кухнею, затишною залою та живою музико. І знаєте, яку думку вони висловлювали? Їм було важко уявити вдале святкування у будь-якому іншому ресторані, а багато пар повертались до нас на святкування річниць та ювілеїв. Звісно, нам неймовірно приємно! Але буде у рази приємніше, якщо ми зможете і Ваше весілля зробити незабутнім!

Ресторан-паб «Три корони» чекає на молодят, їх родини та друзів!

Ми готові створити атмосферу затишного святкування, яка запам’ятається назавжди. Ви говорите про свої побажання – ми втілюємо їх безпосередньо у святкування Вашого весілля: довгоочікуваного та незабутнього.

У Вашому розпорядженні:

  • Смачна австрійська, польська та галицька кухні
  • Приємно вражаючий асортимент бару
  • Найсмачніші стейки, закуски та десерти від шефа
  • Жива музика

Окрім того, ми пропонуємо оренду зали на потрібну для Вас кількість осіб за найпривабливішими цінами у Львові. Кожна зала випромінює атмосферу затишку, що Ви відчуєте відразу при знайомстві з рестораном «Три корони». Якщо Ви вже були нашим гостем, ймовірно, не маєте сумнівів у якості обслуговування та смакових властивостях нашої кухні. Продемонструвати усе це ми готові для Ваших гостей, які залишатимуться під приємним враженням від Вашого весілля досить довго.

Також ми пропонуємо:

  • Оформлення зали
  • Підготовку розважальної програми

Діють спеціальні пропозиції! Детальніше дізнавайтесь у менеджерів ресторану-пабу «Три корони».

Ми чекаємо на молодят та гостей, з повною готовністю зробити довгоочікуване свято незабутнім та по-справжньому казковим.

Чекаємо Вас щодня

вул. Кульпарківська, 172а, м. Львів, Україна

З 12:00 до 23:00

(032) 292-51-42, (097) 175-87-45

Приєднуйтесь до нас